Участвуйте в розыгрыше

Захист інтелектуальної власності

  • Хочемо Вас проінформувати, що в боротьбі з порушеннями інтелектуальної власності відбулися зміни. У Брюсселі за участі представників Європейської комісії кілька десятків важливих структур підписали два меморандуми, а саме: Меморандум про взаєморозуміння щодо підроблених товарів від 21 червня 2016 року та Меморандум про взаєморозуміння щодо реклами в Інтернеті та прав інтелектуальної власності від 25 червня 2018 року.

  • Оскільки Віртуальна платформа www.shipgratis.com.ua давно проводить політику повної прозорості та дотримання закону, в якій вона всіма силами прагне запобігти порушенню прав інтелектуальної власності, ми вітаємо цю ініціативу та ототожнюємо ці ідеї з меморандумами та сприяємо Процедурам повідомлення та виключення і Проактивним та запобіжним заходам, задекларованим в меморандумі.

  • Усі, хто зіткнувся з порушенням прав інтелектуальної власності на віртуальній платформі www.shipgratis.com.ua, заповніть формуляр нижче. Це допоможе виявити та покарати тих, хто не поважає права інших людей.

  • Віртуальна галерея www.shipgratis.com.ua не відповідає статті 14 Директиви 2000/31/ ЄС про електронну комерцію та Закону №480/2004 Зб. несе відповідальність за порушення прав інтелектуальної власності у своєму віртуальному просторі, якщо про них не знає.

Свяжитесь с нами

Информация об интеллектуальной собственности

* Обязательные поля